صنایع روشنایی فارسیان

مجموعه فارسیان در سال ۱۳۴۵ توسط آقای احمد فارسیان با نام فروشگاه پارس افتتاح گردید و فعالیت خود را در زمینه برق و الکترونیک آغاز نمود.

این مجموعه اولین و بزرگترین مرکز توزیع لوازم برق، خانگی و الکترونیک در استان خراسان و شرق کشور بود و حدود ۹۰ درصد شرق کشور را تحت پوشش فعالیت های خود قرار داد.

پس از انقلاب و با گسترش محصولات صنعتی مجموعه فارسیان کار خود را با توزیع و فروش لوازم خانگی گسترش داد و اولین عرضه کننده مارک های معتبر لوازم خانگی بود و توانست به بزرگترین عرضه کننده انواع لوازم برق، الکترونیک لوازم خانگی و صوتی و تصویری شرق کشور مبدل شود.

برادران فارسیان سپس شرکت سهامی خاص شناپ که سالانه ملیونها قطعه انواع سیبک های خودروهای سبک و سنگین را با کیفیت «OEM» تولید می نماید، خریداری و راه اندازی نمودند.شرکت شناپ تحت مدیریت آقای مهندس تهمورث فارسیان موفق به اخذ بهترین گرید ها و رتبه ها در زمینه فعالیت خود در داخل کشوراز جمله گواهی استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و تندیس واحد نمونه کیفیت گردیده است و همچنین توانسته است، علاوه بر گرفتن لیسانس شرکت معتبر «ZF»، انواع گواهینامه های معتبر از جمله استانداردهای مدیریت کیفیت و گواهی سیستم مدیریت تضمین کیفیت را اخذ نماید.

از آنجا که مجموعه فارسیان همواره در زمینه برق و الکترونیک حضوری فعال داشته است، با توجه به نیاز روزافزون به منابع روشنایی نوین جهت صرفه جویی در منابع انرژی، فعالیت خود را با نام صنایع روشنایی فارسیان تحت مدیریت آقای تهمورث فارسیان و با بهره گیری از تجربه و تخصص محققان جوان و کارآمد در عرصه ی روشنایی های نوین LED آغاز نمود.

این مجموعه با تولید انواع پروژکتورها و تایل های سقفی LED فوق العاده کم مصرف و با بالاترین بازده نوری توانسته است گامی بلند در راستای کاهش مصرف انرژی بردارد و همچنین با استفاده از انرژی های پاک در راستای کاهش آلودگی محیط زیست و حفاظت از آن اقدامات مفیدی انجام دهد.

Sponsors